NON-STOP TEL: 00421 948 000 555
Každý má povinné alebo havarijné poistenie. Zavolajte nám na 0948 000 555 a my Vám povieme či máte nárok na odťah ZDARMA

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

Našu firmu sme založili v roku 1991. Zaoberáme sa poskytovaním služieb motoristom pri havárii, alebo poruche vozidla a taktiež sa zaoberáme aj opravou osobných,Našu firmu sme založili v roku 1991. Zaoberáme sa poskytovaním služieb motoristom pri havárii, alebo poruche vozidla a taktiež sa zaoberáme aj opravou osobných, dodávkových a nákladných vozidiel. Zabezpečujeme NON STOP vyprostenie a odťah všetkých druhov osobných a nákladných vozidiel na celom území SR a EU. Naša práca a vaše vozidlo pri nakladaní a prevoze je u nás poistené. Pre odťah a vyprostenie nákladných vozidiel zabezpečíme k našej technike 24 ton žeriav.

Pri poruche, alebo havárii a následnom odťahu našou firmou je buď celý odťah, alebo jeho časť hradená cez poisťovne a asistenčné služby, s ktorými máme uzatvorené zmluvy o pomoci motoristom.

Nachádzame sa v priemyselnej časti Trenčína na vlastnom 24 hod. stráženom pozemku.Dúfame, že využijete naše služby, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností a praxe a stanete sa tak jedným z našich spokojných zákazníkov.

V oblasti odťahu vozidiel poskytujeme NON-STOP služby pri havárii, poruche a dovoze vozidiel. dodávkových a nákladných vozidiel. Zabezpečujeme NON STOP vyprostenie a odťah všetkých druhov osobných a nákladných vozidiel na celom území SR a EU. Naša práca a vaše vozidlo pri nakladaní a prevoze je u nás poistené. Pre odťah a vyprostenie nákladných vozidiel zabezpečíme k našej technike 24 ton žeriav. Pri poruche, alebo havárii a následnom odťahu našou firmou je buď celý odťah, alebo jeho časť hradená cez poisťovne a asistenčné služby, s ktorými máme uzatvorené zmluvy o pomoci motoristom.Nachádzame sa v priemyselnej časti Trenčína na vlastnom 24 hod. stráženom pozemku.Dúfame, že využijete naše služby, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností a praxe a stanete sa tak jedným z našich spokojných zákazníkov.

V oblasti odťahu vozidiel poskytujeme NON-STOP služby pri havárii, poruche a dovoze vozidiel.