NON-STOP TEL: 00421 948 000 555
Každý má povinné alebo havarijné poistenie. Zavolajte nám na 0948 000 555 a my Vám povieme či máte nárok na odťah ZDARMA

PONÚKANÉ SLUŽBY

Havária vozidla

Zabezpečujeme vyprostenie, odťah, úschovu osobných ,dodávkových a nákladných vozidiel a rozvoz po celej Európe. Spolupráca so všetkými asistenčnými spoločnosťami . Poskytovanie služieb účastníkom a postihnutým pri dopravných nehodách aktívna pomoc hasičom pri vyslobodzovacích prácach, aktívna pomoc policajnému zboru pri zabezpečení priechodnosti komunikácie a plynulosti premávky počas vyšetrovania príčin nehody zabezpečenie vraku a ostatného majetku postihnutého, cestná služba drobných opráv na cestách (štartovanie, otváranie zabuchnutých vozidiel, výmena kolesa ) asistencia pri motoristických podujatiach.

Porucha vozidla

Zabezpečujeme odťah a opravu vozidla.

Doprava

Zabezpečujeme prepravu osôb a tovaru z miesta poruchy alebo havárie na miesto určenia.

Pri strate alebo krádeži kľúčov od Vášho vozidla, dokážeme vozidlo otvoriť, alebo pomocou vozidla odťahovej služby s hydraulickým ramenom odviezť do servisu alebo na strážené parkovisko.

Zabezpečíme ubytovanie.

Zabezpečujeme prepravu tovaru našimi vozidlami po celej Európe.

Prepravujeme tovar do užitočnej hmotnosti 13 000 kg a do objemu max 85m3. Prepravovaný tovar je poistený CMR. Vieme zabezpečiť spojenie rôznych kusových dokládok do jednej prepravy a tým zabezpečíme zníženie celkovej ceny za dopravu.

Zabezpečujeme dovoz vozidiel podľa vlastného výberu a priania zákazníka od samotného dovozu, až po prihlásenie vozidla na Slovensku.

Prenájom vozidiel

V prípade poruchy alebo nehody Vám poskytneme náhradné vozidlo.

Servis

24 hodinový pojazdný servis pre osobné a nákladné vozidla, diagnostika, pneuservis